• قم - شهرک صنعتی شکوهیه
  • 37834040-50 (025)
  • pars_ghatran@yahoo.com
درباره ما

پارس قطران شکوهیه
اولین و تنها تولید کننده لوله های پلی اتیلن تک جداره در استان قم

شرکت پارس قطران شکوهیه، فعالیت خود را به عنوان اولین تولید کننده لوله پلی اتیلن تک جداره در قم، در سال 1381 شمسی و در شهرک صنعتی شکوهیه قم آغاز کرد. هدف اولیه ما در این شرکت تولید لوله‌های مخصوص آبرسانی و آبیاری، با ظرفیتی معادل 1000 تن در سال بود که بعد از چندی با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا و کمک گرفتن از پرسنلی باتجربه و کارآمد، این عدد را به بیشتر از 15000 تن در سال افزایش دادیم. در حال حاضر لوله‌های تولید شده در این شرکت، از سایز 16میلی‌متر تا 450 میلی‌متر و مطابق با استاندارد دین 8074 آلمان در دسترس مصرف کنندگان قرار می‌گیرند.

چرا ما ؟

شرکت پارس قطران شکوهیه
استفاده از مواد اولیه بکر یکی از استانداردهای مهم شرکت پارس قطران شکوهیه به شمار می‌رود. از این رو مواد HDPE100 به عنوان ماده اولیه تولید لوله در این مجموعه انتخاب شده است. نتیجه این انتخاب، تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا، افزایش استحکام کششی، افزایش مقاومت نسبت به فشار (داخلی و خارجی)، مقاومت بالا نسبت به تنش محیطی، کاهش سرعت انتشار ترک در لوله ، مقاومت در برابر نور خورشید(UV) و… است. با این حساب به جرأت می‌توانیم بگوییم محصولات تولید شده در پارس قطران شکوهیه، نسبت به موارد مشابه از بالاترین کیفیت برخوردار هستند.

کیفیت تولید
100%
ظرفیت تولید
90%
رضایت مشتریان
96%

آنچه در دنیای امروز اهمیت فراوانی یافته، همگام بودن با علم و تکنولوژی روز دنیا است. به همین دلیل ما در این مجموعه در تلاش هستیم بر اساس بالاترین استانداردهای جهانی، نقشه راه بچینیم. تمام کارکنان شرکت پارس قطران شکوهیه، در هر سطحی که مشغول به کار هستند در جهت تولید محصولاتی مطابق با استانداردهای ملی و جهانی، ضمن رعایت نکات ایمنی و بهداشت گام بر می‌دارند. لازم به ذکر است تمام قوانین و ضوابط محیط زیستی در روند تولید به طور کامل لحاظ می‌گردند.شکی نیست حفظ این روند و کسب موفقیت بیشتر در بازارهای داخلی و جهانی، منوط بر رعایت استانداردهای قابل اطمینان است. در شرکت ما الگوی تولید دو استاندارد ISO9001-2015 و ISO10004-2019 انتخاب شده‌اند. 

اهداف مااز ابتدا با سه هدف بزرگ و اصلی، شالوده شرکت را بنا نهادیم که این اهداف عبارتند از: